Статті

Нова Березівка – швидкі інструкції для нових жителів

Даний матеріал створений для тих, хто, незважаючи на всі негаразди та брехні, якими активно забезпечує ОК ЖБК Нова Березівка, все ж вважає себе домовласником на території мікрорайону Нова Березівка у селі Березівка, Бучанського району Київської області.

 1. Тримайтеся разом з рештою жителів Нової Березівки
  Досвід нашого проживання у цьому мікрорайоні свідчить про те, що якщо обмежувати власне спілкування та джерела отримання інформації виключно особами, дотичними до ок жбк нова березівка сервіс, це рано чи пізно призведе до великих фінансових втрат, або й взагалі то втрати Вашої нерухомості. Тому щиро рекомендуємо долучатися до суспільного життя та постійно моніторити інформацію щодо того, що ж відбувається в Новій Березівці. У цьому Вам допоможуть сайт громади: https://novaberezivka.org.ua, а також долучення до закритої групи мешканців мікрорайону Самоорганізація, НБ, повз яку не проходить жодна значима подія і при цьому немає спаму. Щоб познайомитися із сусідами та стати повноцінним мешканцем, заповніть будь-ласка цю форму й отримаєте запрошення до зазначеної вище групи.
 2. Право власності та договори
  Переконайтеся (краще з досвідченим юристом), що у Вас є в наявності та правильно оформлені всі документи на землю (ось тут можна отримати первинну інформацію: https://map.land.gov.ua/?cc=3337821.098614336,6522915.043072055&z=16&l=kadastr&bl=ortho10k_all&marker=3337821.098614336,6522915.043072055). Перевірте які документи Ви маєте підписані зі сторони ОК ЖБК Нова Березівка сервіс та упевніться, що це оригінали і вони не суперечать Законодавству України. ОК ЖБК Нова Березівка Сервіс, захопивши комунікаційні мережі, монополізувало подачу електрики, води та каналізаційне відведення на території мікрорайону, тому Ви мусите бути впевнені, що у Вас чітко зафіксовані Ваші взаємовідносини з цим правнонастуником Олімпік Парк сервісу, як і те, що Ви вже оплатили підключення до всіх зазначених мереж, хоч це й не гарантує Вам відсутності спроб “збити” з Вас повторно за підключення, але все ж дає можливість судових преспектив у майбутньому.
 3. Газ у Новій Березівці
  На щастя газові мережі та інтернет не зав’язані на нашому “улюбленому” жекові, тому ми платимо за зрозумілими та загальновизнаними в нашій державі тарифами за цілком конкретні послуги. З приводу питань, які стосуються газу, слід звертатися в Макарівську філію Киїовоблгазу, адреса: 08000, м. Макарів, вул. 8 Березня, 1, телефони відділу обліку і контролю Макарівгазу: 045-78-6-04-94, 045-78-5-24-02, 067-402-98-91, АДС: 045-78-5-11-06, приймальня: 045-78-5-20-44, а також в контакт-центр самого Київоблгазу:  044 36 46 104,  067 44 49 104.
 4. Інтернет у Новій Березівці
  У Новій Березівці впевнений прийом 4G на відкритій місцевості у операторів Lifecell, Vodafone та Kyivstar, проте у Vodafone покриття забезпечується і в приміщеннях з перекриттями, а у двох інших операторів десь інтернет буде 4G, а десь Edge. Також є присутні два оптоволокононних провайдери: Corbina Telecom (для отримання знижки на обслуговування напишіть на info@novaberezivka.org.ua і ми Вам з цим допоможемо) та Newtelecom
 5. Спорт у Новій Березівці
  Нажаль громадського спортивного майданчика у Новій Березівці немає. Той, який люблять показувати в рекламних роликах та на картинках “жеківці”, насправді, є у приватній власності кількох жителів мікрорайону, які збудували його за власні кошти і, звичайно, утримують його для власних потреб, тож більшість часу він зачинений для всіх інших бажаючих. Іноді власники майданчика запрошують долучитися інших жителів до футбольних матчів, про що сповіщають у чаті Самоорганізація, НБ, про який написано в п.1.
  Територією мікрорайону можна кататися на велосипедах, але обирати краще гірські моделі, оскільки якість покриття на приватних дорогах “жеку” настільки паршива, що без додаткових амортизаторів є ризик пошкодити собі суглоби та (або) колеса у звичайному міському чи навіть дорожньому ровері.
 6. Вода у Новій Березівці
  Отримати чисту воду із свердловини на території Київської області велика проблема і на території села Березівка, нажаль, ця проблема також існує. Неважливо, чи користуватиметесь Ви централізованим водогоном (ряд вузлів якого негерметичні і  вода роками стоїть у колодцях), чи зробите власну свердловину, але Ви мусите бути готові до того, що перед запуском води в труби будинку Вам необхідно поставити на її шляху фільтр механічний (типу 4,5″X20″ 5 МКМ), комбінований фільтр, який пом’якшує воду, прибирає залізо і додатковий фільтр з активованим вугіллям аби прибрати запах сірководню. Якщо ж Ви вирішите зекономити на фільтрах, то Ваші затрати на чистку плитки, сантехніки та бойлерів суттєво перевищать Вашу економію на фільтруванні води.
 7. Далі буде…

Додати коментар

Click here to post a comment

Барахолка Нової Березівки