Новини

У Новій Березівці скандал з вимаганням коштів

Один з жителів мікрорайону Нова Березівка повідомив решті жителів про факт вимагання у нього грошей працівниками та власником обслуговуючого кооперативу. Сума, яку вимагають у нашого сусіда – 20000USD.

За словами нашого сусіда Мохаммеда, він вирішив продати власний будинок разом із землею, в зв’язку із поверненням в країну свого походження. Знайшовши покупця та оформляючи всі необхідні документи, цей домовласник Нової Березівки звернувся в ОК ЖБК Нова Березівка сервіс за довідкою про відсутність боргів по комунальним послугам. Отримавши додаткові дані про платежі, він здійснив оплату всього, на що додатково виставили рахунки, аби лиш швидше отримати довідку та завершити угоду продажу нерухомості. Але, після того, як він надав працівниками “жеку” всі необхідні квитанції, за його словами, йому запропонували заплатити ще 20 000 доларів США, щоб нарешті видати злощасну довідку. При цьому, Мохаммед ознайомив жителів Нової Березівки з аудозаписом, який підтверджує, що факт вимагання такої великої суми, дійсно мав місце.

Жодних пояснень про те, чому вимагаються гроші, від “жеку” поки-що не надходило. Натомість є ще кілька домовласників, які стикалися з подібним вимаганням і суми, про які йшлося у незаконних вимогах функціонерів ок жбк нова березівка сервіс, складали від 70 000грн до 50 000 доларів США.

Додати коментар

Click here to post a comment

Барахолка Нової Березівки