Новини

Опубліковано детальний план Великої кільцевої дороги в Бучанському районі

Бучанська районна державна адміністрація Київської області оприлюднила наступне оголошення :

До уваги мешканців Бучанського району❗️

Розпочато процедуру громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області», які триватимуть з 09.07.2021 р. по 07.08.2021 р. за адресою: 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126.
Замовником детального плану території є Бучанська районна державна адміністрація Київської області. Розробник – ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Вищезазначена містобудівна документація виконана на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 07.05.2021 р. № 51.

Метою розроблення детального плану території є визначення планувальної організації і функціонального призначення території, планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень, напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, а також організація транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, охорона та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

Детальніша інформація надається у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації Київської області. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Громадські слухання відбудуться 23.07.2021 р. о 16:00 год. за адресою 03115, м. Київ, проспект Перемоги, 126.
За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації – Пащенко Л.В.

Завантажити зображення у хорошій якості можна тут: https://drive.google.com/drive/folders/1Bnvh9fO92jzr1rhGVTnNmr5jxyoarN_s?fbclid=IwAR33bgIdKleRQPTrvKgOeQhNw7dONjInhfufA-UPm9cN90TtxN6qTk6-abw

Згідно викладеного ДПТ (Детальний план території) дорога, яка повинна розвантажити в’їзд до Києва зі сторони Житомира, буде проходити в безпосередній близькості від Нової Березівки, що потягне за собою перенесення деяких важливих інфраструктурних об’єктів, а також будівництво нових.

Приблизну схему нової кільцевої на кадастровій карті, яка більш звична для обивателів, намалював наш сусід з Колонщини Иван Сибиряков:

Приблизна схема нової великої кільцевої дороги

Додати коментар

Click here to post a comment

Барахолка Нової Березівки